A picture

Aktuálne počasie

<<
>>
dnes, streda 16. 8. 2017
24 °C 6 °C
jasná obloha, západný vánok
vietorZ, 1.32m/s
tlak922.62hPa
vlhkosť49%

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

  • Slovensky
  • English
  • Magyar

Obsah

Naj dedinka

Typ: ostatné
.Ďakujeme všetkým, ktorí účinkovali, vypomáhali a organizovali počas nakrúcania šou Naj dedinka v našej obci. Je krásne vedieť, že v obci žijú ľudia, ktorí sa podelia o svoje súkromie a zapoja sa do prezentácie obce bez nároku na honorár. Aj v našej NAJ dedinke žije veľa NAJ ľudí s veľkým srdcom. Ďakujeme...

RTVS vám prináša aj v tomto roku už štvrtú sériu obľúbenej letnej zábavnej šou NAJ dedinka Slovenska aj s Liptovskou Tepličkou. Dajte jej svoj hlas v internetovom hlasovaní!

Sprievodcami po slovenských dedinkách sú Katka Brychtová a Martin Nikodým. V hlavných úlohách sa predstavia starostovia a obyvatelia obcí. Počas leta Katka s Martinom navštívia aj Liptovskú Tepličku. Časť práve o našej obci si môžete pozrieť v piatok 4. augusta. Dediny medzi sebou súťažia aj v internetovom hlasovaní. Podporte Liptovskú Tepličku!

Hlas Liptovskej Tepličke môžete odovzdať tu


Vytvorené: 17. 7. 2017
Posledná aktualizácia: 25. 7. 2017 08:26
Autor: Správca Webu