A picture

Aktuálne počasie

<<
>>
dnes, utorok 16. 10. 2018
17 °C -3 °C
jasná obloha, južný vánok
vietorJ, 1.37m/s
tlak922.33hPa
vlhkosť42%

Mapový inf. systém

CLEERIO

TATRY V POHYBE 2018

.

Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

  • Slovensky
  • English
  • Magyar

Obsah

Voľby do orgánov samosprávy obcí 2018

Typ: ostatné
Zoznam kandidátov

Zoznam kandidátov pre voľby do Obecného zastupiteľstva

Zoznam kandidátov pre voľby starostu obce

 

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV

pre voľby starostu obce

Liptovská Teplička

Obec  Liptovská Teplička uverejňuje podľa § 178 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby starostu obce.

 

  1. Valéria Černohorská, Mgr., 53 r., vedúca odboru školstva, SMER – sociálna demokracia
  2. Slavomír Kopáč, Mgr.,47 r., starosta obce, nezávislý kandidát                                 
  3. Anna Smolárová, Bc., 53 r.,kontrolórka, Strana moderného Slovenska                                 
  4. Marián Vernarec, Ing., 43 r., konateľ, SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie                         

 

ZOZNAM ZAREGISTROVANÝCH KANDIDÁTOV

pre voľby do Obecného zastupiteľstva

v Liptovskej Tepličke

Obec  Liptovská Teplička uverejňuje podľa § 173 ods. 2 zákona č. 180/2014 Z. z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov zoznam kandidátov, zaregistrovaných pre voľby do obecného zastupiteľstva podľa jednotlivých volebných obvodov:

Volebný obvod č. 1

  1. Adriána Bulavová, 47 r., štátna zamestnankyňa, Slovenská národná strana                        
  2. Július Ďurica, Ing., 49 r., strojný inžinier, Kresťanskodemokratické hnutie                        
  3. Jaroslav Géci, 39 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie                                            
  4. Peter Géci, 36 r., hasič – záchranár, Slovenská národná strana                                          
  5. Miroslav Glejdura, 46 r., SZČO, SMER – sociálna demokracia                                        
  6. Igor Husár, 38 r., vodič z povolania, nezávislý kandidát                                       
  7. Martin Jurčík, Bc., 23 r., študent, Sloboda a solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO)                                                 
  8. Juraj Kondula, Ing., 41 r., riaditeľ v stavebnej firme, nezávislý kandidát                
  9. Ľuboslav Koreň, 43 r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie                                        
  10. Pavel Marušin, 47 r., revízny technik, Slovenská národná strana                                       
  11. Renáta Mezovská, Bc.,48 r., klasifikátorka Slovenská národná strana                                       
  12. Viera Muchová, 44 r., finančná agentka, SME RODINA- Boris Kollár                  
  13. Peter Nahalka, 42 r., IT špecialista, nezávislý kandidát                                         
  14. Mária Nahalková, 37  r., SZČO, Kresťanskodemokratické hnutie                                      
  15. Marián Slivoš, Ing., 58 r., špecialista kontrolingu, Kresťanskodemokratické hnutie            
  16. Jana Smolárová, Mgr., 40 r., materská dovolenka, Slovenská národná strana                     
  17. Petra Školiaková, 39 r., finančná agentka, SME RODINA – Boris Kollár  
  18. Anna Štrbková, 54 r., zdravotná sestra, nezávislá kandidátka   

Vo volebnom obvode sa volí 9 poslancov.        

                  

 
 
 

 


Prílohy

Vytvorené: 27. 9. 2018
Posledná aktualizácia: 27. 9. 2018 08:53
Autor: Správca Webu