A picture

Aktuálne počasie

dnes, streda 5. 8. 2020
slabý dážď 16 °C 13 °C
slabý dážď, slabý severovýchodný vietor
vietorSV, 2.18m/s
tlak1017hPa
vlhkosť91%
zrážky1.18mm

Mapový inf. systém

CLEERIO

Návštevníkom

Pečať rozvoja

Odoslať stránku e-mailom

Výber jazyka

• Slovensky
  • Magyar

Výstavba komunitného centra v obci Liptovská Teplička

STRUČNÝ OPIS PROJEKTU

Obci Liptovská Teplička bola schválená Žiadosť o nenávratný finančný príspevok k projektu „Výstavba komunitného centra v obci Liptovská Teplička“ v rámci Operačného programu Ľudské zdroje, Prioritná os 6 -Technická vybavenosť v obciach s prítomnosťou marginalizovaných rómskych komunít, konkrétny cieľ 6.1.3 Zlepšiť prístup ľudí z MRK k sociálnej infraštruktúre.

Realizáciou projektu obec výstavbou nového komunitného centra vytvorí priaznivé podmienky  pre prácu s marginalizovanou rómskou komunitou za účelom jej integrácie do sociálneho, ekonomického a kultúrneho života obce, zlepšenia ich životnej situácie, iniciovania štrukturálnych zmien, ozdravných procesom a celkového zlepšenia životných podmienok tejto skupiny obyvateľstva.

Nenávratný finančný príspevok: 328 082,50 €

Typ projektu: dopytovo-orientovaný projekt

„Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje“

www.esf.gov.sk                                                                       www.minv.sk