Menu
ObecLiptovská Teplička
Obec Liptovská Teplička

11. júla sa uskutočnil 43. ročník Malého štrbského maratónu

Súťažilo sa na 31 km a 10 km trati, žiacke kategórie boli v tomto ročníku vynechané.
Viac

Na 10 km trať sa v kategórii Muži 20 - 39 rokov postavil Peter Mezovský a získal výborné 11. miesto (celkové poradie 15.) .

Martin Nahalka bežal 31 km trať zo Štrby do Liptovskej Tepličky a späť v kategórii Muži 40 - 49 rokov. Dobehol na 30. mieste (celkové poradie 100.).

Rodák Marek Smolár rovnako pretekal na 31 km trati maratónu v kategória Muži do 39 rokov. Dosiahnutý čas mu zabezpečil umiestnenie na  23. mieste (celkové poradie  59.).

Pani učiteľka miestnej základnej školy Danica Božová reprezentovala svoje pracovisko behom na  31 km dlhej trati maratónu v  kategórii Ženy nad 50 rokov. Získala  5. miesto (celkové poradie 21.).

Na občerstvovacích miestach na Kolesárkach a pri hasičskej zbrojnici vypomáhali dobrovoľníčky zo ZO Sz zdravotne postihnutých, Infonity sport team a Priatelia folklóru.

Dátum vloženia: 12. 7. 2021 11:03
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 7. 2021 7:45
Autor: Správca Webu